Ուզու՞մ ես թեթևացնել վարկային բեռդ
Տեղափոխի՛ր այլ ֆինանսական կազմակերպությունում գործող հիփոթեքային կամ անշարժ գույքի գրավադրմամբ վարկդ ԱՄԻՕ ԲԱՆԿ և օգտվի'ր 1.5% ցածր տոկոսադրույքով վերաֆինանսավորման առաջարկից:
Կրճատի'ր ամսական մարումներիդ չափը երկարաձգելով վարկի ժամկետը և իջեցնելով վարկի տոկոսադրույքը առանց հավելյալ վճարների:
Առավելություններն են. • վերաֆինանսավորում` 1.5% ցածր տոկոսադրույքով*, • վարկի ժամկետի երկարաձգում մինչև 3-10 տարի, • հիփոթեքային վարկի վերաֆինանսավորման դեպքում վարկային գծի տրամադրման հնարավորություն, • գրավադրման հետ կապված ծախսերի իրականացում Բանկի կողմից, • անհրաժեշտ փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ:
*Անշարժ գույքի գրավով սպառողական վարկի վերաֆինանսավորման դեպքում վերաֆինանսավորման դեպքում նվազագույնը 16% (եկամտի վերլուծությամբ) կամ 16.5% (առանց եկամտի վերլուծության): Տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը նվազագույնը` 16.09%:
*Հիփոթեքային վարկի վերաֆինանսավորման դեպքում նվազագույնը 12.5% (եկամտի վերլուծությամբ) կամ 12.75% (առանց եկամտի վերլուծության): Տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը նվազագույնը` 13.24%:

Хотите снизить Вашу кредитную нагрузку?
Воспользуйтесь предложением рефинансирования с низкой процентной ставкой 1,5% и переведите Вашу ипотеку или кредит под залог недвижимого имущества из других финансовых учреждений в “АМИО БАНК”. Сократите ежемесячные платежи, продлив срок кредита и снизив процентную ставку по кредиту без каких-либо дополнительных комиссий. Ознакомьтесь с преимуществами: • рефинансирование с низкой процентной ставкой 1,5%*, • продление срока кредита с 3 до 10 лет, • предоставления кредитной линии в случае рефинансирования ипотечного кредита, • реализация Банком расходов, связанных с залогом, • минимальный перечень необходимых документов.
*В случае рефинансирования потребительского кредита под залог недвижимости, минимальная ставка составляет 16% (с анализом доходов) или 16.5% (без анализа доходов). Годовая эффективная процентная ставка составляет не менее 16.09%.
*При рефинансировании ипотечного кредита, минимальная ставка составляет 12.5% (с анализом доходов) или 12.75% (без анализа доходов). Годовая эффективная процентная ставка - минимум - 13.24%.