«Գյումրի» մասնաճյուղի գործունեության վայրը ժամանակավորապես փոխվում է
Հաճախորդներին ժամանակակից և հարմարավետ լուծումներով ներկայանալու նպատակով «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Գյումրի» մասնաճյուղում (ՀՀ, Շիրակի մարզ, ք. Գյումրի, Անկախության հրապարակ 8) մեկնարկելու են բարեկարգման աշխատանքներ։ 07.08.2023 թվականից «Գյումրի» մասնաճյուղը ժամանակավորապես իր ողջ ծառայությունների փաթեթով գործելու է ՀՀ, Շիրակի մարզ, ք. Գյումրի, Պ. Սևակ փ. 13 հասցեում՝ «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ նախկին «Անի» մասնաճյուղում: Հայցում ենք մեր հաճախորդների ներողամտությունը հնարավոր անհարմարության համար` վստահեցնելով, որ Բանկի զարգացման նոր ռազմավարությունը միտված է բարձացնելու հաճախորդների սպասարկման հարմարավետությունը և սպասարկման որակը՝ ընդլայնելով մատուցվող թվային ծառայությունների շրջանակը։ Միաժամանակ հայտնում ենք, որ հիմնական բանկային գործարքները կարող եք շարունակել կատարել հեռավար հարթակներում՝
• ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Mobile Bank հավելվածի միջոցով,
• Բանկի մասնաճյուղերում և մասնաճյուղերից դուրս տեղակայված վճարային տերմինալների միջոցով,
• ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վիդեոբանկ ծառայության միջոցով՝ Skype համակարգի միջոցով տեսազանգ կատարելով Բանկի Զանգերի կենտրոնի «Im ABB» օգտատիրոջը:

Филиал «Гюмри» временно меняет место деятельности
Намереваясь предстать перед клиентами с современными и удобными решениями, в филиале «Гюмри» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» (РА, Ширакский район, г. Гюмри, площадь Независимости 8), начнутся работы по благоустройству филиала. С 07.08. 2023г., филиал «Гюмри» с полным пакетом услуг, временно будет действовать по адресу РА, Ширакский район, г. Гюмри, ул. П. Севака 13, в бывшем филиале «Ани» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК». Приносим свои извинения клиентам за возможные неудобства и одновременно хотим заверить, что новая стратегия направлена на повышение удобства и качества обслуживания клиентов расширяя спектр предоставляемых цифровых услуг. В то же время сообщаем, что можете продолжать выполнять основные банковские операции на дистанционных площадках:
• С помощью приложения АРМБИЗНЕСБАНКА Mobile Bank,
• Через платежные терминалы, расположенные внутри и вне филиалов Банка,
• Посредством услуги АРМБИЗНЕСБАНКА Видеобанк, совершая через Skype видеозвонок в Колл-центр пользователю «Im ABB».