Միանվագ վճարների հաշիվ
ԱՄԻՕ ԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն Հայաստանի Հանրապետության Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության սոցիալական ապահովության ծառայության հետ կնքված պայմանագրի շրջանակներում իրականացնում է Միանվագ դրամական վճարների (նպաստների և սոցիալական ապահովության այլ ծրագրերով նախատեսված գումարների) սպասարկման բանկային հաշիվների բացում և սպասարկում:
page picture
ՀՀ քաղաքացի հանդիսացող ՀՀ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձանց բանկային կամ առարկայազուրկ մետաղական հաշվի բացման փաստաթղթերի ցանկ.
• Հաշիվ բացելու դիմում-պայմանագիր
• Անձը հաստատող փաստաթուղթ
• Հանրային ծառայության համարանիշ (սոցիալական քարտ) կամ վերջինս չունենալու մասին տեղեկանք (նույնականացման քարտ ներկայացնելու դեպքում չի պահանջվում)

Перечень документов для открытия счета для физических лиц-резидентов и нерезидентов РА
ЗАО "АМИО БАНК" в рамках договора, подписанного со Службой социального обеспечения Министерства труда и социальных вопросов Республики Армения, открывает и обслуживает банковские счета для выплаты единовременных платежей (пособий и сумм, предоставляемых по другим программам социального обеспечения).
page picture
Перечень документов для открытия банковского или обезличенного металлического счета для физических лиц-резидентов РА, являющихся гражданами РА:
• Заявление-договор на открытие счета
• Документ, удостоверяющий личность
• Номерной знак общественных услуг (социальная карта) или справка об отсутствии последней (не требуется в случае предъявления идентификационной карты)